top of page
IGAM - Müşterek sunum (1).png

İş Arayanlar

Eşleştirme Hizmetlerinden Yararlanın!

Sizin için çeşitli sektörlerden bir araya getirdiğimiz işletmelerin kariyer fırsatlarına göz atın.

Çalışma hayatının bir parçası olmak ve kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek için size en uygun fırsatları sunan IGAM koop ile geleceğinize bugünden yön verin. Herkes için fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla faaliyete geçen kuruluşumuzda iş arayış sürecinizde yalnız olmayacaksınız.

Neden İGAM koop'dan Destek Almalıyım? 

Aradığınız işi en kolay ve hızlı bir şekilde bulmanızda size yardımcı olan IGAM Koop dayanışmanın ve fırsat eşitliğinin gücüne inanarak ortaya çıkmıştır. Başvurularınız özenle değerlendirilecek ve bu süreçte belirsizliklerle karşı karşıya kalmayacaksınız. IGAM Koop aynı zamanda başvuru süresince yapacağı danışmanlıkla size rehber olacak ve Kolaylaştırıcılık Hizmetleri ile her bir adımınızı yakından takip ederek istediğiniz işe kavuşmanızı sağlayacaktır.

Doğru Eşleştirme

IGAM koop sizi tanıyarak size en uygun iş olanaklarını sunmak için burada. Yetenekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda iş arayışınız her adımında size destek olan IGAM koop iş verenleri ve iş arayanları aynı noktada buluşturarak doğru eşleştirmeyi sağlıyor.

Çalışma İzni ve İş Yerleştirme Sonrası Kolaylaştırıcılık Hizmetleri

Göçmen ve mülteci topluluğun işe yerleşme sürecinde en büyük engellerden biri olan çalışma izni sürecinden işe yerleştirme sonrası çalışan hakları, sigorta ve mevzuat hakkında bilgilendirme, destek ve takip hizmetleri sağlıyor.

Fırsatlara Göz Atın!

bottom of page